EM GORCE RESORT
ATRAKCJE

ATRAKCJE

U nas nie będziesz się nudził.  Dziesiątki kilometrów tras i szlaków rowerowe i piesze, przepiękna przyroda Gorców, bliskość do wszystkich atrakcji Podhala. Z obiektu w klika minut można dostać się ciuchcią lub pieszo do Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnego Brama w Gorce. Obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji, bezpośrednio w Gorcach i w bliskiej odległości od największych atrakcji Podhala, takich jak stacje narciarskie czy baseny termalne.  Z obiektu roztacza się niesamowity widok na Tatry. 

STREFA MINISPA

Składa się na nią profesjonalna sauna wewnętrzna typu combi, zewnętrzna balia drewniana z hydromasażem oraz kąpiel słoneczna na naszych tarasach. Te atrakcje pozwolą Wam na znakomity relax i zasłużony wakacyjny lub weekendowy odpoczynek z rodziną i przyjaciółmi.

PLAC ZABAW I ATRKACJE DLA DZIECI

Dla naszych najmłodszych gości udostępniamy plac zabaw ze zjeżdżalnią, huśtawkami oraz ścianką wspinaczkową, domek dla najmłodszych dzieci i kolorową piaskownicę.
Dodatkowo w domku na najmłodszych czekają gry i zabawy planszowe, PlayStation oraz zabawki.

BRAMA W GORCE

Niesamowite miejsce tylko 4 km od naszych domków z możliwością dojazdu z centrum Waksmunda ciuchcią lub busami. Najdłuższa w Europie ścieka w koronach drzew, 1300m, dwie wieże widokowe 17 i 35 m, tunel podziemny z ekspozycją multimedialną, niesamowity pawilon przyrodniczo-edukacyjny, makiety zwierząt gorczańskich, szum potoku i piękno karpackiej puszczy czeka na Was w Centrum

Dla naszych Gości oferujmy 10% rabatu na bilety do Bramy w Gorce

SZLAKI PIESZE

Sam obiekt zlokalizowany jest bezpośrednio przy ścieżce rowerowej VELO DUNAJEC oraz szlakach MTB w Gorcach. Z naszej willi wyruszysz bezpośrednio na spacer lub trekking w Gorce, linia lasu zaczyna się 500m za obiektem. 
Z nami odkryjesz świetne szlaki piesze rozpoczynające się 300m od naszego obiektu i prowadzące na najwyższy szczyt Gorców Turbacz.

ŚCIEŻKI I SZLAKI ROWEROWE

Prosto z domku wystartujesz na prawdopodobnie najpiękniejsze w Polsce ścieżki rowerowe VELO DUNAJEC i VELO CZORSZTYN, a także Szlak wokół Tatr.Dla naszych gości oddajemy do dyspozycji w promocyjnych cenach 2 znakomite trekkingowe rowery elektryczne. Więcej info kliknij

W razie potrzeby zorganizujemy również większą liczbę ebikes, wózki i foteliki dla dzieci z współpracującej z nami wypożyczalni Ebike Podhale.

NARTY BIEGOWE I ZJAZDOWE

W okresie zimowym zapraszamy na narty zjazdowe i biegowe. Znakomite ośrodki do biegania na nartach biegowych znajdują się w Obidowej i Klikuszowej w odległości 8 km od nas. Organizujemy zajęcia z najlepszymi instruktorami oraz sprzęt. Poszaleć można również na nartach zjazdowych. Najbliższy ośrodek  stacja narciarska Długa Polana znajduje się w odległości 5km. Kotelnica i inne stacje w Białce Tatrzańskiej to około 12km drogi. Organizujemy zajęcia z instruktorami, kuligi oraz transport.

https://emgorceresort.pl/trasy-i-szlaki-narciarstwa-biegowego/
https://emgorceresort.pl/stacje-narciarskie/

NIESAMOWITE ZABYTKI 

W promieniu 10 km odkryjesz niesamowite zabytki takie jak drewniany kościołek klasy UNESCO w Dębnie, dwór szlachecki w Łopusznej, czy zabytkowe kościoły w Łopusznej i Harklowej. 

ZAMKI I KASZTELE

Kilkanaście km od obiektu znajdują się niesamowite zamki w Niedzicy i w Czorsztynie, a także kasztel we Frydmanie i inne obiekty. 

TERMY I BASENY

Baseny termalne w Szaflarach, Białce Tatrzańskiej i Bukowinie to zaledwie 10-15 minut drogi samochodem.

2 km od obiektu znajduje się fajny obiekt basenowy ze strefą dla małych dzieci w Nowym Targu

CUDA NATURY

Niesamowite i nieodkryte jeszcze szeroko miejsca takie jak przełom Białki i jaskinia Obłazowa, gdzie odnaleziono najstarszy na świecie bumerang, czy Skałka Rogoźnicka, zabytek geologiczny klasy UNESCO  znajdują się w promieniu kilkunastu km od  obiektu.

RESTAURACJE

Polecamy Wam pobliskie restauracje, zarówno regionalne jak i inne, sprawdzone przez nas, a także gastronomię z dowozem do obiektu, więcej info na https://emgorceresort.pl/restauracje/

SPORT I INNE ATRAKCJE

W pobliżu (800m) znajduje się kompleks boisk wielofunkcyjnych Orlik oraz siłownia zewnętrzna i place zabaw.  
1 km od obiektu w Ostrowsku zjesz niesamowicie pyszne robione na miejscu w tradycyjny sposób lody.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce atrakcje na naszej stronie i w poniższych linkach

http://spisz-podhale.pl/

http://turystyka.gminanowytarg.pl

https://narowery.visitmalopolska.pl/velodunajec

https://www.szlakwokoltatr.eu/

Facebook