EM GORCE RESORT
Stacje narciarskie

Stacje narciarskie

Najbliższy ośrodek  stacja narciarska Długa Polana znajduje się w odległości 5 km od naszego domu wakacyjnego

Długa Polana to kameralny ośrodek sportów zimowych położony u stóp Gorców w Nowym Targu. Słynny mikroklimat stacji sprawia, że warunki śniegowe są tutaj zawsze idealne, a trasy perfekcyjnie przygotowane. Ośrodek łączy w sobie walory doskonałego miejsca do trenowania jazdy sportowej z możliwością organizacji profesjonalnych imprez i zawodów oraz przyjaznego miejsca dla rodzin, które cenią sobie szerokie trasy i brak tłoku na stoku, a wszystko w bardzo korzystnych cenach. Długa Polana jest główną bazą wypadową na Turbacz dla amatorów narciarstwa biegowego, skitouringu, wycieczek na rakietach śnieżnych oraz pieszych.

więcej info na www.dlugapolana.com

jak dojechać https://goo.gl/maps/381pjnYX3y5qWfyY6

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska, jest największą stacją narciarską położoną na Podhalu. Znajduje się  około 14 km drogi od nas.  Kotelnica posiada świetną lokalizację, w samym sercu Białki Tatrzańskiej. Jest doskonałym wyborem zarówno dla tych którzy dopiero uczą się jeździć na nartach czy snowboardzie, jak i dla zaawansowanych pasjonatów tych sportów.

Dysponuje 14 kilometrami tras o różnym stopniu trudności, od tych łagodnie nachylonych aż po trasy posiadające homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Coś dla siebie znajdą tutaj również biegacze narciarscy, dla których przygotowywanych jest kilkanaście kilometrów tras biegowych. Na terenie ośrodka znajduje się m.in. szkoła narciarska, wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego. Góralski klimat poczuć można w jednej z kilku regionalnych karczm.

https://bialkatatrzanska.pl/

jak dojechać https://goo.gl/maps/r1aAR9p7ysgrAbio9

Czorsztyn-ski w Kluszkowcach znajduje się 20 km od naszego obiektu.  Dzięki wspaniałej lokalizacji powstał wspaniały kompleks funkcjonujący zarówno w zimie jak i w lecie. Zimą Ośrodek Narciarski Czorsztyn-ski oferuje 8 wyciągów narciarskich (w tym dwie koleje krzesełkowe),, 9 tras narciarskich (od zielonych po czerwone) 3 regionalne karczmy przy stokach, serwis i wypożyczalnię sprzętu zimowego, licencjonowaną szkółkę narciarską i snowboardową.

https://www.czorsztyn-ski.com.pl/

jak dojechać https://g.page/czorsztyn-ski-kluszkowice?share 

Organizujemy zajęcia z instruktorami narciarstwa biegowego , kuligi oraz transport. 

Więcej informacji o wszystkich stacjach narciarskich na Podhalu znajdziesz na https://tatrysuperski.pl/

Więcej o narciarstwie biegowym przeczytasz tutaj

Facebook