EM GORCE RESORT
Baseny termalne

Baseny termalne

W odległości kilkunastu kilometrów od naszych domków odkryć można bogactwo basenów termalnych, Aquaparków oraz basenów tradycyjnych.
Na spragnionych wodnych atrakcji czekają Termy Szaflary, Termy w Białce Tatrzańskiej oraz Bukowinie, a także w Chochołowie. Bardzo przyjemny obiekt basenowy znajduje się także w Nowym Targu w odległości niespełna 4km od nas.

TERMY SZAFLARY

Do Państwa dyspozycji baseny wypełnione po brzegi wodą termalną oraz liczne przyrządy do hydromasażu zlokalizowane w basenach takie jak bicze wodne, ławki do masażu, jeżyki, gejzery, urządzenia do masażu karku i części barkowej szerokimi i wąskimi strumieniami wody.
Termy Szaflary to również idealne miejsce na wypoczynek z dziećmi. Dla najmłodszych gości do dyspozycji brodzik wraz ze zjeżdżalnią Słonikiem. W okresie letnim termy uruchamiają również Dziecięcą Zatokę.
Nieco starsi goście mogą spróbować swoich sił na zjeżdżalni wewnętrznej lub na 55m zjeżdżalni zewnętrznej. W okresie letnim dodatkową atrakcją jest basen z Aqua zorbingiem i łódeczkami.

14 km od naszego obiektu
https://www.termyszaflary.com/
jak dojechać https://g.page/TERMY?share

Nasi goście otrzymują 20% zniżki na Termy Szaflary!!!

BASEN W NOWYM TARGU

basen sportowy sześciotorowy o wymiarach 25 m x 12.5 m; głębokość od 1,2 m do 1,8 m
– basen do nauki pływania trzytorowy, o wymiarach 12,5 m x 6 m; niecka połączona funkcjonalnie z basenem rekreacyjnym; głębokość od 0,9 m do 1,2 m; temperatura wody 30°C

– basen rekreacyjny o nieregularnym kształcie i powierzchni 195m²; głębokość 1,2 m; temperatura wody 30°C. 

– brodzik dla dzieci o powierzchni 55m² i głębokości 14 – 35 cm; temperatura wody 30°C, ze zjeżdżalnią typu Słonik

4 km od naszego obiektu

https://basen.nowytarg.pl/pl/
jak dojechać https://g.page/BasenNowyTarg?share

Termy Bania  w Białce Tatrzańskiej to 14 basenowych niecek, zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 300 metrów, gejzery, armatki wodne, jacuzzi, sztuczne fale gwarantują w Termie Bania super relaks i wodną zabawę na najwyższym poziomie. A wszystkie te atrakcje działają niezależnie od pogody i temperatury na dworze.

15 km od naszego obiektu

https://www.termabania.pl

jak dojechać https://goo.gl/maps/s3uwuF6xjHvPwZ9c8

Termy Bukovnia Tatrzańska

znajdziesz tu baseny rekreacyjne i pływackie – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, położonych z dala od zgiełku w otoczeniu podhalańskich lasów. W każdym z nich możesz poczuć magię natury i cieszyć się kojącymi właściwościami wody termalnej, której temperatura waha się od 30 do 38 C.
Skorzystasz tu z licznych saun, łaźni parowych, w których znajdziesz chwilę tylko dla siebie. Czekają tu na Ciebie również fantastyczne jacuzzi i setki metrów szalonych, wodnych zjeżdżalni!

https://www.termybukovina.pl

jak dojechać https://g.page/termy-w-bukowinie?share

Chochołowskie Termy stworzono z myślą o rekreacji i relaksie stworzyliśmy największy kompleks basenów termalnych na Podhalu. Chochołowskie Termy to prawie 3 tysiące m2 lustra wody i 30 niecek basenowych. Wiedząc, że wody termalne są bogate w wiele mikroskładników gwarantujemy przypływ sił witalnych i pełną regenerację organizmu. Oprócz basenów i jacuzzi z wodą termalną, zapraszamy do strefy leczniczej z wodą siarczkową i solankową.

29 km od naszego obiektu

www.chocholowskietermy.pl

jak dojechać https://g.page/chocholowskietermy?share

Facebook