STREFA MINISPA
STREFA MINISPA

STREFA MINISPA

Naszych gości zapraszamy do naszej strefy minispa. Składa się na nią profesjonalna sauna wewnętrzna typu combi, zewnętrzna balia drewniana z hydromasażem oraz kąpiel słoneczna na naszych tarasach. Te atrakcje pozwolą Wam na znakomity relax i zasłużony wakacyjny lub weekendowy odpoczynek z rodziną i przyjaciółmi.

SAUNA TYPU COMBI

Nasza sauna zmieści maksymalnie 6 osób i posiada piec typu combi , który umożliwia seans sauny parowej lub seans sauny suchej fińskiej. Zbudowana jest z drewna cedrowego i osikowego. Posiada dodatkowy zasobnik na olejki do aromaterapii , które udostępniamy naszym gościom umożliwia również seans z aromaterapią. Do dyspozycji gości są ręczniki oraz kilka rodzajów olejków do aromaterapii.

Pobyt w naszej saunie to prawdziwy relaks dla ciała i ducha, i znakomity sposób na zasłużony wypoczynek.

BALIA Z HYDROMASAŻEM

Kolejna część naszego minispa to duża mieszcząca od 6 do 8 osób , komfortowa balia drewniana z systemem hydromasażu i diodami LED. Balia ułożona jest na tarasie z przepięknym widokiem na Tatry i Gorce.

Balia posiada wbudowany piec na drewno, który umożliwia podgrzanie wody w saunie już w 1,5 h. System hydromasażu posiada regulację, która pozwoli dostosować natężenie strumienia wody do Waszych upodobań. Kolorowe diody LED tworzą świetną atmosferę, a a uchwyty na napoje pozwalają na dopełnienie relaxu na świeżym powietrzu z rodziną lub przyjaciółmi.

SŁONECZNA KĄPIEL

Znakomite usytuowanie naszych dwóch drewnianych tarasów w połączeniu z wygodnymi leżakami pozwoli Wam na delektowanie się promieniami górskiego słońca w przepięknej scenerii tatrzańskich szczytów.

Facebook